Свіжі соки та правильне харчування для здорового способу життя

Вітаміни та поживні речовини, яких щоденно потребує ваш організм

Наша лінійка продуктів для здорового способу життя

Центрифужна соковижималка
HR1922/20

Стаціонарний блендер
HR3652/00

Мультипіч HD9621/90

Ми віримо в силу овочів та фруктів, які є відмінними джерелами вітамінів, мінералів та харчових волокон. Згідно рекомендацій ВООЗ, важливе різноманіття їжі. Як виконати рекомендації, згідно з якими потрібно споживати не менше 400 г фруктів та овочів на день? Вихід є — приготування соків! Ви завжди можете бути впевнені у свіжості та складі приготованого вдома найсмачнішого соку.
* порівняно з попередньою моделлю блендера Philips Avance ProBlend 6
Avance Collection
Соковижималка
HR1922/20
Отримуйте до 50% більше клітковини з технологією FiberBoost*, яка дає змогу вибирати бажану текстуру соку шляхом перемикання кнопки, починаючи з освіжаючого чистого соку і закінчуючи густішим соком. Насолоджуватись соком ще приємніше, коли на очищення потрібно всього 1 хв.

Система "крапля-стоп" для чистоти кухонної стільниці

Просто налийте води для швидкого попереднього миття

Сито, яке легко чистити

М’якоть потрапляє в один контейнер

Технологія FiberBoost – на 50% більше клітковини. Два типи соку: з та без м’якоті

Широкий отвір для подачі (80 мм)

Менше шуму

Потужний двигун на 1200 Вт Максимум соку в склянці

Philips — лідируючий світовий виробник соковижималок — представляє асортимент соковижималок з центрифугою для отримання максимальної користі з інгредієнтів. Завдяки простоті використання сік можна готувати щодня. Одним із основних принципів здорового харчування є споживання рекомендованої кількості фруктів та овочів, однак це не завжди просто, особливо якщо ви ведете активний спосіб життя. Свіжі соки, приготовані в домашніх умовах, — це прекрасне рішення, яке допоможе ввести в щоденне меню потрібну кількість фруктів та овочів.
Більше деталей...
* Тестування проводилося незалежною агенцією з дослідження споживацького попиту серед 100 користувачів протягом 4 тижнів використання удома в Німеччині та Кореї
Avance Collection
Стаціонарний блендер
HR3652/00
Надихає 80% користувачів споживати більше фруктів та овочів* Завдяки вдосконаленій технології 3D-змішування ProBlend 6, потужності 1400 Вт та швидкості до 35 000 об./хв. можна насолоджуватися одноріднішими смузі та коктейлями потрібного смаку та текстури.

Потужний двигун 1400 Вт для одноріднішого подрібнення

Автоматична програма приготування смузі

Вдосконалена технологія 3D-змішування ProBlend 6 для легкого засвоєння організмом всіх корисних речовин

Зручне миття: чашу можна мити в посудомийній машині

Велика скляна чаша для смузі, яким можна поділитися

Подрібнення льоду одним натиском кнопки

Ручне керування з 25+ режимами швидкості

Знімні ножі для легкого миття

Ми розробили технологію 3D-змішування ProBlend 6 для однорідного подрібнення усіх інгредієнтів смузі – щоб поживні речовини фруктів, овочів та горіхів вивільнялися зі структури клітин і легко поглиналися організмом. Від лагідного подрібнення м’яких фруктів до потужної обробки твердіших фруктів та овочів. Завдяки нашому ручному регулюванню швидкості можна вибрати те, що потрібно.

На всю техніку Philips від виробника надається 2 роки гарантії – це наша запорука довготривалої якості та функціонування.
Більше деталей...
* порівняно зі свіжою смаженою картоплею, приготованою у звичайній фритюрниці Philips. * визначено в порівнянні з мультипіччю без технології TurboStar із замороженою картоплею-фрі; оцінювався ступінь підрум’янення та готовність
Avance Collection
Мультипіч
HD9621/90
Максимум здоров’я та смаку. Смачна смажена їжа з меншою на 80% кількістю жиру* Запікати, смажити, випікати та готувати на грилі як у фритюрі корисно та смачно з Мультипіччю Philips!

Інноваційна технологія Philips TurboStar утворює швидке надзвичайно гаряче повітря для смаження їжі з невеликою кількістю олії чи без неї. Мультипіч Philips також створює менше запаху порівняно зі звичними фритюрницями, її легко мити, вона безпечна та економна для щоденного використання!

Унікальна технологія TurboStar для здоровішого смаження

Швидше приготування без попереднього нагрівання

До 80% менше жиру в стравах*

Просте очищення за 90 секунд завдяки корзині QuickClean

Великий об’єм мультипечі дозволяє готувати до 4 порцій

Універсальна ручка EasyClick – легка зміна аксесуарів

Мультифункціональність: запікає, смажить, випікає та готує на грилі

Знімні частини можна мити в посудомийній машині

Смажена їжа стає здоровою з TurboStar Унікальна технологія TurboStar компанії Philips - це комбінація направленої циркуляції повітря та високої температури. Завдяки цьому продукти набувають хрусткої скоринки та залишаються соковитими всередині. Приготування відбувається лише за допомогою гарячого повітря, тому вміст жиру в стравах стає меншим на 80%*. Це запобігає утворенню запаху смаженої олії, як під час смаження на пательні чи у фритюрниці.
Більше деталей...